DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Muhasebeciler Günü Kutlandı

3 Mart 2018 Ekleme Saati: 20:41
1.676 kez görüntülendi

Muhasebeciler Günü Kutlandı

01 Mart Dünya Muhasebeciler günü kapsamında, Türkiye’nin her şehrinde çeşitli etkinlikler yapılarak Muhasebeciler günü kutlanıyor. Konya merkez ve ilçelerde bulunan Muhasebeciler, Konya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirleri odası başkanı Seyit Faruk Özselek başkanlığında Konya SMMM odası sosyal faaliyet salonunda kokteyl ile kutlandı. Programa Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım Ünver, Konya SMMM Başkanı Seyit Faruk Özselek, Başkan yardımcısı Ramazan Bayram, Genel Sekreter Süleyman Ercik, Konya SMMM odası üyeleri ve ilçe temsilcileri katıldı.
Karapınar’ı temsilen Karapınar temsilcisi Gülay Sönmez protokolde yerini aldı. Mesleğinde 20

yılı dolduranlara plaket verildi.
Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan programda, Kur’an-ı Kerim Tilaveti akabinde günün anlam ve önemini belirten konuşmaya Konya SMMM başkanı Seyit Faruk Özselek yaptı. Özselek, mesleğin öneminden ve güncel değişimlerden bahsetti.
Karapınar’lı muhasebecilerin devamlı iletişim halinde olduğunu ve yardımlaştıklarını söyleyen Karapınar Temsilcisi Gülay Sönmez “Karapınar Muhasebeci ve mali müşavirleri, ikili iletişimi hiç koparmamıştır. Kardeşlik duyguları içinde hepsi birbiri ile sık sık görüşerek fikir alış verişi yapmaktadır. Bu da Karapınar ekonomisine katkı sağlamaktadır” dedi.

Ayrıca Muhasebeciler günü nedeni ile, Karapınar Temsilcisi Gülay Sönmez meslektaşları ile Karapınar Vergi Dairesi Müdürlüğünü, Sosyal Güvenlik Kurumunu, Ticaret Borsasını ile esnaf ve kurumları ziyaret etti.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık