DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Ticaret Borsası Öğrencilerinden, Ticaret Borsası Başkanına…

29 Mart 2018 Ekleme Saati: 17:53
1.486 kez görüntülendi

Ticaret Borsası Öğrencilerinden, Ticaret Borsası Başkanına…

Ticaret Borsası İlkokulu öğrencilerinden, Ticaret Borsası Başkanı Nazım Sezer’e teşekkür çiçeği sunuldu. Ticaret Borsası İlkokulunun tamir ve tadilatı için Yönetim kurulu kararı ile okul hizmet binasına sağlamlaştırma yaparak tekrar eğitime kazandıran Ticaret Borsası Başkanı Nazım Sezer ve Yönetimine teşekkür ziyaretinde bulunan ilkokul öğrencileri, okul müdürü, Okul Aile Birliği Başkanı Tamer Pirencioğlu, Mahalle Muhtarı Cevat Eke ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, Başkan Sezer’e plaket verdiler.

Okul öğrencilerinin teşekkür duygularını kaleme aldığı mektup ise, Nazım Sezer’i duygulandırdı. Eğitime verilen desteğin boşa gitmeyeceğini söyleyen Sezer, Ticaret Borsası olarak, devamlı eğitime destek vermeye gayret ettik. Geleceğe yapılan en güzel yatırım, eğitime yapılan yatırımdır. Öğrencilerimizin huzur içerisinde eğitimlerini almaları için, biz elimizden geleni yaptık. Kurumum adına aldığım çiçek ve plaket elbette bizi onurlandırdı ancak asıl teşekkür bu okuldan başarılı öğrencilerin yetişmesidir” dedi.

Program da konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami sağdıç ise, Ticaret borsasının eğitim eksiklerinin giderilmesinde İlçe Milli Eğitimin devamlı yanında yer aldığını söyledi. Sağdıç, “Ticaret Borsası başkanı Nazım Sezer ve Yönetimi yıllardır okullarımızın eksiklerinin giderilmesinde katkı sağlamışlardır. Kendilerine bu mutluluğumuzun nişanesi olarak bir plaket sunarak şükranımızı belgelemek istedik. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek kifayet etmez” dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık