DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Zengin İddialı, Güçlü Borsa, Güçlü Karapınar

1 Mart 2018 Ekleme Saati: 22:27
428 kez görüntülendi

Zengin İddialı, Güçlü Borsa, Güçlü Karapınar

 

        GÜÇLÜ BORSA ,GÜÇLÜ KARAPINAR

Karapınar Ticaret Borsası Genel Kurulu yaklaştıkça, başkan adayları çalışmalarına hız kazandırdı. Başkan adayı Yusuf Zengin ve ekibi, çalışmalarına son sürat devam ediyorlar. Bu hafta fikir alış verişinde bulunduğu kurum ve kuruluşlar hakkında basın ile bilgi paylaşımı yapan Yusuf  Zengin, ” Seçim çalışmaları kapsamında; Üye ziyaretlerimizle birlikte Emniyet müdürlüğü, Ticaret odası, Şoförler odası, Muhtarlar derneği, Süt birliği Ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. İlçemiz, Bölgemiz menfaatleri doğrultunda birlik ve beraberlik içerisinde ,  projelerimiz ve çalışmalarımız konusunda istişarelerde bulunduk.üyelerimiz e çalışmalarımız  hakkında bilgi verdik” dedi.

Halka açık bildirisinde ise zengin Şöyle konuştu. “Değerli üyelerimiz, kıymetli hemşehrilerimiz. Çalışmalarımız , projelerimiz yapacaklarımız hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

Karapınar,tarım ve hayvancılık yönünden ,Konya ovasının en büyük cazibe merkezlerinden birisidir.ilçemiz bugün modern tarım ve hayvancılık  tekniklerinin kullanıldığı,artık ülkemizde örnek alınır,bir bölge haline gelmiştir.Yaklaşık  1.200.000  dekar kullanılabilir ,tarım arazisi ve 1,450.000 ton üretimi ,450.000 adet büyük baş ve küçükbaş canlı hayvan sayısı ile bölgenin en büyük cazibe merkezlerinden birisidir.

Son yıllardaki  ilçemizdeki bu gelişmelerden sonra ,Ticaret borsası olarak görev ve sorumlulukların daha da arttığını düşünmekteyiz. Çiftçimizin, üreticimizin, hububat ve canlı hayvan tüccarlarımızın, yanında olacak yatırımlara ve çalışmalara bir an önce girilmesinin gerektiğini görmekteyiz.

Şu an hali hazırda ülke genelindeki ,bir çok il ve ilçedeki Ticaret borsalarının LİSANSLI DEPOCULUK konusunda ilerlediklerini görmekteyiz. Göreve geldikten sonra ilk olarak ÜRÜN İHTİSAS BORSASI ve LİSANSLI DEPOCULUK Konusunda çalışmalarımızı ve faaliyetlerimizi hızlandıracağız” dedi.

        

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık