DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Zirveye Nokta Koyan Cafe, Glory Days

29 Mart 2018 Ekleme Saati: 01:13
1.863 kez görüntülendi

Zirveye Nokta Koyan Cafe, Glory Days

Cafe İşletmeciliğinde Zirveye noktayı koyan isim, Hüseyin Tetik.

Yıllardır değişik alanlarda esnaflık yapan Hüseyin Tetik, son 5 yıldır Cafe işletmeciliğinde lider isim olma özelliğini koruyor. Her şeyin mükemmelini yapmayı kendine ilke edindiğini söyleyen Tetik, “5 yıldır cafe işletmeciliği yapıyorum. Cafe Keyf ile başlayan Cafe işletmeciliğimiz, Cafe Özal ile daha kusursuza yakın bir tecrübe aktarımına vesile oldu. Cafe Keyf de görmüş olduğum eksiklerimizin birçoğunu cafe Özal da telafi ettik. Ama bu beni tatmin etmedi. Daha kusursuz bir cafe yapmam gerekir diye kendimi devamlı eleştirdim. Tespit ettiğim eksikleri ve olduğunda güzel olacak projeleri araştırarak, sıfır kusur hedefine en yakın Cafe işletmesini Glory Days da yakaladık. Bu konuda çocuklarım ve ailem bana büyük destek verdi. Halkımızın ve müşterilerimizin de tavsiyelerini ile bütünleştirdiğim projeyi Glaory Days (Zafer Günü) cafe işletmesinde tatbik ettik”

VİP Salonu Hizmetimiz Takdir Aldı

Halkın büyük beğenisini alan ve örnek olarak gösterilen Glory Days, Cafede, çayını kahvesini içerek toplantı yapacak protokolden, özel günlerini kutlayacak halka kadar herkesin hizmet alabileceğini söyleyen Hüseyin tetik, ” 60 kişi kapasiteli VİP Salonu ile de müşterilerimize huzur içinde etkinlik düzenleme hakkını vermiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kalabalıktan uzak ama hizmetin en güzelini alarak misafirlerini ağırlamak isteyenlerin tercihi olan VİP Salonu, Cafe işletmeciliğinde bir ilk. İlçem halkına ve müşterilerimize layık olan bu hizmeti sunmak bize huzur veriyor” dedi.

Müşterilerinin Araç güvenliğini Sağlayan Tek Cafe, Glory Days

Karapınar’ın en önemli sorunlarından olan park yeri sorununa çözüm üretmek için, Cafe müşterilerimizin araçlarını güvenli bir yere park ederek, hem müşterilerimize hem de çevremize karşı duyarlılık göstermeye çalıştık diyen Tetik, “işletmemiz önündeki yolda müşterilerimizin araçlarının çevreye zarar vermemesi ve daha güvenli bir yerde park etmesi için özel alan oluşturduk. Böylelikle müşterilerimiz, araçlarının kimseye zarar vermeden park da beklediğini bilerek huzur içinde kahvelerini içme zevkini yaşıyorlar” dedi.

Nişan Düğün gibi özel günlerde, Cafe Özal Hizmet Ağına Giriyor

Şehrin merkezinde bulunan Cafe Özal’ın düğün, nişan gibi günlerde 350 kişiyi kapalı alanda, 350 kişiyi de açık alanda misafir edebildiklerini söyleyen cafe Özal İşletmecisi Tetik, “Lüks bir şekilde tertip edilmiş olan işletmemiz, misafirlerinizi alnınızın akı ile ağırlayabileceğiniz bir ortam olarak, hizmet vermeye devam ediyor. Özel günlerinizde, dışarıyı rahatsız etmeden ve dışarıdan da rahatsız olmadan misafirleriniz ile etkinlik yapabileceğiniz bir alanı içeriyor” dedi.

Ayrıca Cafe Özal da çay ücretlerinin 1 lira üzerinden devam etmesindeki amacını da açıklayan Tetik, “O mevki de ki mevcut müşteri potansiyelinin, cafe açılınca ucuza çay içecekleri ortamı kaybetmemeleri gerektiğini düşündük ve o müşterilerimize kaliteli hizmeti ucuza vermeye devam ettik” dedi.

Aile bölümü, modern bir şekilde dizayn edilmiştir

Glory Days Cafe işletmesinin her türlü mimarisini özellikle örnek olacak şekilde tasarlamaya çalışan Tetik, Aileler içinde çevreden rahatsız olmadan cafe de çay kahve içme zevkini yaşayabilecekleri bir ortamın ilçede tek olduğunu iddia ediyor. Ayrı girişi olan aile bölümü, müşterilerin aileleri ile çay keyfi yaşayabilmesi için damsız müşterilerin hizmet alamadıkları bir ortam.

(Bu Bir Tanıtım Yazısıdır)
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık