DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

CHP Karapınar Çıkartması

13 Nisan 2018 Ekleme Saati: 01:17
2.943 kez görüntülendi

CHP Karapınar Çıkartması

CHP Karapınar Çıkartması

CHP genel merkez talimatı ile, CHP belediye başkanları, başka il ve ilçelerdeki, CHP ilçe teşkilatlarını ve ilçeyi ziyaret ettiler.  Karapınar İlçe Teşkilatını ziyaret eden, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt,  Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Amasya Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, CHP Konya İl Başkan vekili Bekir Yaman, CHP Konya İl Başkan Yardımcısı Fatma Sezer ve Konya CHP Teşkilat Yönetim kurulu, CHP nin tek yumruk olarak hizmete aday olduğunu söylediler.

Karapınar’da kurum kuru7luş ve esnafları da ziyaret eden heyet, Karapınar’ın Meşhur Kardo Dondurmalarını tatmadan şehirden ayrılmak istemediler. Ahmet ve Döndü Çoban çiftini ziyaret eden heyet, “Karapınar insanı çok hürmetkâr ve sevgi dolu bir şehir. Ayrıca vatandaş, iktidarın politikasından rahatsız. Seçimlerde Karapınar seçim sandıklarından süpriz bekliyoruz” dediler.

Eski Eğitimcilerden olan Eskişehir Beldiye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eğitimcilik dönemi öğrencilerinden olan Bahri Müftüoğlu’nu başarılı bir işadamı olarak görmekten son derece mutlu olduğunu söyledi.

Misafirlere ev sahipliğini CHP Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Yazgan ev sahipliği yaptı

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık