DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Taha Uzer, Karalayarak değil Projeleriniz ile Çıkın

22 Nisan 2018 Ekleme Saati: 02:24
1.977 kez görüntülendi

Taha Uzer, Karalayarak değil Projeleriniz ile Çıkın

Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi Seçimlerine İddialı isim ve gurubu Taha Uzer, Saklı Bahçe Lokantasında kalabalık bir guruba hitap ettiler. Karşı guruba iddialı göndermeler yapan Taha Uzer ve ekibi, “Suçlama yaparak, karalama yaparak değil, projelerini anlatarak halkın karşısına çık”  diyen Taha Uzer, “Beni takım elbise ile ancak böyle özel günlerde görürsünüz. Biz topraktan ekmeğini kazanan kişileriz ve üreticinin sorunlarını en iyi bilenlerdeniz” dedi. 

Taha Uzer ve yönetiminde bulunan Ereğli Ticaret Borsası Başkanı Zekeriya Ünlü, Ereğli Ziraat Odası Başkanı Abdullah Çelik, Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanı Can Çelik, Türkmen havalesinden Himmet Türkoğlu ve Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilatı eski başkanı Mehmet Uğurlu dinleyicilerine seslendiler.

Soru cevap kısmında Karapınar Belediyesi Meclis Üyesi Ayhan Karaaslan, Sosyal tesislerin Karapınar’a yapılıp yapılmayacağını sordu ve Karapınar’lı Milletvekili olmadığı için sahipsiz kalındığı gibi olup olmayacağını merak ettiğini söyledi. Karaaslan’ı, Mehmet Uğurlu destekledi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık