DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

Ticaret Borsası Seçim Sonuçları

8 Nisan 2018 Ekleme Saati: 13:10
1.654 kez görüntülendi

Ticaret Borsası Seçim Sonuçları

Karapınar Ticaret Borsası Seçim Maratonu, Ulusoy ve ekibinin lehine tamamlandı. Seçime 2 liste girdi. Yusuf Zengin ve ekibi ile Ahmet Ulusoy ve ekibi başkanlık için yarıştılar. Seçim, Ticaret Borsası ihale alım satım salonunda yapıldı. Seçim Sandığı Başkanı İlçe Seçim Kurulu Müdür Vekili Yasin Güngör, Sandık Üyeleri ise Mustafa Şenses ve Raşit Birgül’den oluştu. Seçim saat 10:00 gibi başladı ve saat 17:00 de son buldu. 241 Üyeden 234 üye oy kullandı. 150 oy Ahmet Ulusoy ve ekibini tercih ederken, 79 üye de Yusuf Zengin ve gurubunu tercih etti. 5 oy geçersiz oy çıktı.

Seçim sandığının açılması ve sonuçların okunmasının arkasından, Yusuf Zengin, 150 oy alarak seçimi kazanan Ahmet Ulusoy’u tebrik ederek kutladı. Ulusoy ise, centilmen bir şekilde seçim çalışmalarını tamamlayarak kendisini tebrik eden Yusuf Zengin’e teşekkür etti.

Teşekkür konuşmasını, Ticaret Borsası giriş kapısında yapan Ahmet Ulusoy, “Zor bir görevi sırtımıza sizlerin teveccühü ile aldık. Allah Mahcup etmesin. Burası hepimizindir ve hep beraber güzel hizmetler yapmayı planlıyoruz. Amacımız, bize teslim edilen başarılı çıtayı, daha yükseklere çıkartmaktır. Hepinize teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın” dedi.


---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık